MAN Lion's City - Чудовий міський автобус

MAN Lion's City - Чудовий міський автобус

decor decor
Новий MAN Lion's City - вищий ступінь переваги

При створенні нового автобуса Lion's City виробники MAN покладалися не тільки на власні знання, але також на побажання і рекомендації клієнтів. Завдяки численним трансформацій що перетворилася модель стала ще більш привабливою з точки зору ефективності та комфорту, як всередині, так і зовні. Міський автобус Lion's City в новому образі повністю відповідає найсвіжішим технологічним тенденціям.

Абсолютно все його оснащення складається з комплектуючих деталей, які роблять колосальний вплив на високу ступінь безпеки транспорту та продуктивності. Полегшена конструкція кузова і наявність інтелектуальної системи управління енергопостачанням встановлюють нові стандарти щодо економічності та практичності. Незалежна підвіска коліс робить автобус невразливим навіть в самих екстремальних умовах.

 1. 01

  Економічність

  Завдяки численним нововведенням як всередині, так і зовні MAN Lion's City став максимально економічним і привабливим.

 2. 02

  Технологія

  Захоплює зовні і всередині! Новий MAN Lion's City оснащений численними технічними новинками.

 3. 03

  Зручність їзди

  З точки зору зручності їзди MAN Lion's City задовольняє будь-які запити. Ергономічне місце водія і просторий пасажирський салон забезпечують комфорт і зручність під час поїздки.

Характеристики:

Завдяки додатковому оснащенню MAN EfficientHybrid інтелектуальна система управління енергопостачанням стала використовуватися в новому MAN Lion’s City. Основним компонентом є надійний і зносостійкий електродвигун, встановлений між двигуном і коробкою передач. У режимі примусового холостого ходу або гальмування стартер-генератор колінчастого вала працює як генератор (електромашина), в зворотному режимі – як стартер (пусковий пристрій). Завдяки цьому додатково економиться паливо і підвищується зручність їзди для водія і пасажирів.

Для нового MAN Lion’s City пропонуються дві автоматичні коробки передач виробництва компаній Voith та ZF.

 • Voith DIWA 6 являє собою 4-ступінчасту автоматичну коробку передач масою 367-388 кг.
 • Автоматична коробка передач ZF EcoLife Step 3 має 6 ступенів перемикання і важить 379 кг. Який би варіант ви не вибрали, привід в новому MAN Lion’s City завжди буде оптимальним.
Двигун D1556
Стандарт ОГ Euro 6d
Кількість циліндрів / розташування / число клапанів на циліндр 6/рядне/4
Робочий об’єм (л) / хід (мм) / отвір (мм) / ступінь стиснення 9/145/115/21:1
Система вприскування палива Common Rail
Номінальна потужність (кВт/л.с.)
Внутрішнє позначення двигуна
206/280
LOH12
243/330
LOH11
265/360
LOH10
Номінальна частота обертання (об / хв) 1 800 1 800 1 800
Макс. крутний момент (Н • м) 1 200 1 400 1 600
при частоті обертання (об / хв) 800–1 600 900–1 600 900-1 550
Мінімальна частота обертання на холостому ходу (об / хв) 550 550 550
Маса двигуна (кг)1) ок. 900 ок. 900 ок. 900
Заправний обсяг масла без / с масляним фільтром (л) 39/40,5 39/40,5 39/40,5
Інтервал заміни масла / інтервал очищення фільтр сажі (км)2, 3) до 80 000/750 000 до 80 000/750 000 до 80 000/750 000
Тиск впорскування / тиск при запаленні (бар) до 2 500/230 до 2 500/230 до 2 500/230
Пуск холодного двигуна (°C) до -32 до -32 до -32

Дизайн і комфорт:

Место водителя автобуса MAN Lion's City 2018

Місце водія

Створення абсолютно нового місця водія свідчить про те, що новий MAN Lion’s City ми розробили у співпраці з клієнтами.

Збільшення вільного простору перед колінами, поліпшення огляду і ряд ергономічних удосконалень роблять новий Lion’s City ідеальним місцем для водія.

Сиденья и поручни MAN Lion's City

Сидіння та поручні

Сидіння та поручні в новому MAN Lion’s City були істотно перероблені. Ми пропонуємо різні варіанти чохлів і оббивки, сидіння стали складними і універсальними в розміщенні, а догляд і очищення значно спростилися.

Поручні чудово вписуються в пасажирський салон, адже ми досконально продумали питання вибору матеріалів, ергономічності і кріплення.

Светодиодное освещение салона MAN Lion's City

Світлодіодне освітлення салону

Непряме світлодіодне освітлення салону з регульованою яскравістю повністю висвітлює стелю, при цьому світло, як в природі, надходить зверху. Так у пасажирів виникає відчуття безпеки і комфорту.

Конструкция кузова MAN Lion's City

Конструкція кузова

Завдяки новій концепції конструкції кузова новий MAN Lion’s City значно легше попередника. Це стало можливим завдяки сендвічнимі конструкції і переходу на алюмінієвий каркас даху, а також бокових стінок з високоякісної сталі та алюмінію.

Внешний дизайн автобуса MAN Lion's City 2018

Бічні стінки

Скляні і облицювальні поверхні переважають в концепції бічних стінок нового MAN Lion’s City. Поверхні вікон завдяки трьом різним сегментам – вікно з боку водія, пасажирське вікно і бічні стінки – виглядають по-сучасному і прості в обслуговуванні.

Светодиодные фары MAN Lion's City

Світлодіодні фари

Повністю світлодіодні фари не тільки добре виглядають. Вони підвищують безпеку маршрутного транспорту, мають довгий термін служби (до 10 000 годин роботи) при одночасно низькому споживанні струму.

Дверная система MAN Lion's City

Дверна система

Дверна система в новому MAN Lion’s City розроблена компанією MAN. Компоненти були перевірені в численних дослідженнях і експериментах, так що вони відрізняються підвищеною експлуатаційною надійністю і зручністю обслуговування.

Двигатель D15 для автобусов MAN

Новий двигун D15

Концепція двигуна в новому MAN Lion’s City проста, але перспективна: варіант двигуна для всіх міських автобусів, а також система нейтралізації ОГ. Потужний 9-літровий двигун D15 має чудовий робочий об’єм і діапазон потужності від 280 до 360 л. с.

MAN EfficientHybrid

MAN EfficientHybrid
(Автоматична система включення і відключення ДВС)

Додаткове оснащення MAN EfficientHybrid являє собою інтелектуальну систему управління енергоспоживанням.

Потужний і не схильний до зносу електродвигун розташований між двигуном і коробкою передач.

У режимі примусового холостого ходу або при гальмуванні спрацьовує пусковий генератор колінчастого вала і тим самим підвищує ефективність і зручність їзди.

Ходовая автобуса MAN Lion's City 2018

Незалежна підвіска коліс

Новий MAN Lion’s City – це перший міський автобус компанії MAN, оснащений незалежною підвіскою коліс, яка забезпечує незалежні переміщення коліс на кожній стороні автобуса і разом з тим оптимальну маневреність.

Air Management System MAN

Air Management System

Ще одна новинка – електронний блок підготовки повітря, який забезпечує ефективну роботу пневматичної системи. Система Air Management System ефективно постачає всі споживачі очищеним і висушеним стисненим повітрям.