НОВИЙ LION'S COACH - Привабливий і функціональний дизайн

НОВИЙ LION'S COACH - Привабливий і функціональний дизайн

decor decor
Привабливий і функціональний автобус LION'S COACH

Нова версія міжнародного автобуса MAN LION'S COACH з недавніх пір представлена ​​на ринку в надсучасному дизайні.

Його свіже, ще більш оригінальне і запам’ятовується оформлення всім своїм виглядом демонструється міць, силу і продуктивність. З технічного боку також є колосальні зміни. Удосконалена трансмісія і поліпшені допоміжні системи свідчать про збільшення потужності двигуна, який в свою чергу значно економить витрати палива. 13-меторовая версія автобуса створена для того, щоб розширити багатогранний асортимент LION’S COACH якісними моделями, що впливають на підвищення ефективності автопарку кожного підприємця.

Нова модель, як показник потужності і економії

Новітні технології MAN для ефективності двигуна і нейтралізації ОГ забезпечують дотримання стандарту Euro-6. А з двома варіантами коробок передач MAN TipMatic Coach і Eco Life у нас є відповідне рішення для кожного випадку застосування.

Характеристики:

Досвідчені фахівці концерну MAN доклали максимум своїх зусиль, щоб в кінцевому результаті отримати потужний транспортний засіб, що відрізняється оптимальною рентабельністю і високими експлуатаційними характеристиками.

Запатентована компанією MAN технологія захисту при перекиданні дозволяє прийняти на себе понад 50% енергії. За рахунок цього рівень захисту пасажирів і водія помітно підвищується. Оновлена ​​концепція приводу показує, що економія також має колосальну важливість. Оновлена ​​трансмісія спільно з системами, спрямованими на заощадження палива підвищують показники потужності і дозволяють економити витрати пального під час тривалих перевезень.

Інтелектуальні системи, що використовуються в коробці передач MAN Lion’s Coach, забезпечують оптимальне перетворення сили в динаміку. Автоматизована 12-ступінчаста КПП MAN TipMatic® Coach розраховує оптимальну передачу для тієї чи іншої ситуації руху і в ході перемикання автоматично регулює частоту обертання двигуна. На прямій 11-ій передачі автоматична коробка передач забезпечує ефективність 99,7%. Функція SmartShifting поєднує швидке переключення швидкостей за рахунок SpeedShifting на всіх передачах з підтримкою високої передачі (HSU) і вибором передачі в залежності від поточної дорожньої ситуації. Вбудований датчик ухилу допомагає при початку руху. Автоматика використовує додаткові дані датчика і надійно визначає відповідну передачу в залежності від маси автобуса і поточного рельєфу місцевості.

Шестиступінчаста автоматична коробка передач EcoLife оптимізує ваш стиль водіння на різних дорогах: в міському русі з частими зупинками, в коротких міжміських поїздках або на гірських маршрутах. Модифікований комплект шестерень забезпечує більш раннє включення передачі, що підвищує, зберігає момент тяги аж до першої передачі і знижує частоту обертання на всіх передачах. Функція «Котіться» утримує двигун при невеликому спуску на холостому ходу. Обидві технічні особливості мають один ефект: вони економлять паливо і енергію.

Скористайтеся феноменальним режимом примусового холостого ходу: оскільки тягове зусилля не переривається, стають можливі ефективні паузи для відпочинку і довший термін служби MAN Lion’s Coach.

Lion’s Coach Lion’s Coach C (2 оси) Lion’s Coach C (3 оси) Lion’s Coach L
Двигун Euro-6 D2676 LOH D2676 LOH D2676 LOH D2676 LOH
Послуга 430 л. с., 470 л. с. 430 л. с., 470 л. с. 470 л. с., 510 л. с. 470 л. с., 510 л. с.
Робочий об’єм 12,4 л 12,4 л 12,4 л 12,4 л
Макс. обертаючий момент 2200 Нм, 2400 Нм 2200 Нм, 2400 Нм 2400 Нм, 2600 Нм 2400 Нм, 2600 Нм
Тип і розташування Рядний 6-циліндровий дизельний двигун з Common Rail Рядний 6-циліндровий дизельний двигун з Common Rail Рядний 6-циліндровий дизельний двигун з Common Rail Рядний 6-циліндровий дизельний двигун з Common Rail
Коробка передач 6-ступінчаста МКПП (тільки при 430 л. С.), 12-ступінчаста автоматизована КПП MAN TipMatic® Coach з функцією EasyStart 6-ступінчаста МКПП (тільки при 430 л. С.), 12-ступінчаста автоматизована КПП MAN TipMatic® Coach з функцією EasyStart 12-ступінчаста автоматизована КПП MAN TipMatic® Coach з функцією EasyStart 12-ступінчаста автоматизована КПП MAN TipMatic® Coach з функцією EasyStart

Дизайн і комфорт:

Автобус MAN Lion's Coach

Унікальне відчуття простору

Новий просторий скляний купол даху з УФ-фільтрацією пропускає в пасажирський салон додаткове світло. У темний час доби суцільна світлодіодна стрічка з теплим білим світлом забезпечує затишне освітлення.

Автобус MAN Lion's Coach

Сучасна мобільність з вражаючим комфортом

Гармонійне поєднання класичних кольорів і оптимальне оснащення сидінь з кріпленням планшета і USB-роз’ємом забезпечують комфортні умови поїздки, які пасажири можуть підлаштувати під себе.

Автобус MAN Lion's Coach

Комфортабельне місце водія

MAN Lion’s Coach зустрічає водія привабливим робочим місцем, яке навряд чи можна перевершити за конструктивним і колірного рішення, а також по ергономічності і зручності.

Автобус MAN Lion's Coach

Сила. Впевненість в собі. Сучасність.

Дизайн задньої частини MAN Lion’s Coach відрізняється чіткістю ліній і гармонією. Сучасний, справжнісінький MAN.

Автобус MAN Lion's Coach

Елегантність і функціональність в профіль

Класичний мову форм і гармонійні пропорції: MAN Lion’s Coach – це ідеальне поєднання перевірених часом і інноваційних елементів в концепції автобуса.

Гармонійне колірне рішення,

М’яке світлодіодне освітлення і просторий передній купол даху створюють затишну атмосферу.

Оснащення сидінь

Система Infotainment MAN Multimedia Coach, тримач планшета, роз’єми USB або регульований підголівник, забезпечують комфорт і можливість організувати дозвілля в поїздці по своєму смаку.

Нове покоління амортизаторів

Нове покоління амортизаторів і оптимізована ходова частина, відповідна призначенню транспортного засобу, гарантують максимальну зручність їзди.

Дах

Завдяки новим великим скляним люків у даху з УФ-фільтрацією салон виграє в освітленості і яскравості.

Місце водія

Оптимізоване місце водія з новою концепцією речових відділень і раціональним розташуванням перемикачів забезпечує ще більшу зручність в роботі.

Трансмісія

Оптимально підібрана трансмісія призводить до значного скорочення загальних експлуатаційних витрат (TCO) завдяки пониженому витраті палива і зносу.

Економія палива

Додаткова економія палива завдяки темпомат MAN EfficientCruise ® з підтримкою GPS в поєднанні з інтелектуальною функцією MAN EfficientRoll ® , яка в упереджувальний режимі вибирає потрібну передачу.

Головна передача

Подовжене передавальне число головної передачі також позитивно позначається на витраті палива.

Обслуговування

Не в останню чергу компанії MAN завдяки вдосконаленим технологіям вдалося збільшити інтервали технічного обслуговування. Таким чином Lion’s Coach забезпечує надійність на ще більших відстанях.