MAN Lion's Intercity: задає нові стандарти

MAN Lion's Intercity: задає нові стандарти

decor decor
Междугородные перевозки на высшем уровне безопасности

Автобуси MAN Lion's Intercity в своєму неперевершеному виконанні приведуть в захват кожного, хто найбільше в тривалих поїздках цінує комфорт і власну безпеку. Оформлення салону і кабіни водія даної моделі спрямовані на персональні потреби кожного, що знаходиться всередині людини.

MAN Lion's Intercity - техніка люкс-класу

Матеріал, що використовується в виготовленні моделі, технологія виробництва, установка і комплектація деталей спрямовані на тривалий термін служби випускається автомобіля. Зразкові якісні показники концерну MAN дають можливість здійснити найкраще оснащення автобуса, призначеного для далеких перевезень.

 1. 01

  Об'єднує міста, передмістя та віддалені райони

  Першокласний комфорт навіть на довгих ділянках шляху, висока функціональність і безпека: MAN Lion's Intercity - це ідеальний міжміський автобус.

 2. 02

  Безпека по шляху в школу

  Неначе створений для того, щоб бути шкільним автобусом: висока ефективність, міцне виконання і абсолютно безкомпромісна безпеку.

 3. 03

  Універсальне використання для трансферних перевезень

  З великим речовим відділенням і невеликими витратами на життєвий цикл (LCC) MAN Lion's Intercity є економічне диво для рейсових маршрутів і трансферних перевезень.

Характеристики:

Особлива перевага моделі Lion’s Intercity в її мінімальній витраті палива. Переслідуючи цю мету, розробники постаралися створити максимально можливу полегшену конструкцію. Після проведення множинних досліджень і випробувань вдалося помітно мінімізувати опір повітря. При цьому, легкість і доступність технічного обслуговування запобігає можливість простою техніки.

Двигун Euro-6 D0836 D1556
Тип і розташування 6-циліндровий рядний дизельний двигун 6-циліндровий рядний дизельний двигун
Система вприскування палива Common Rail Common Rail
Робочий об’єм 6,9 л 9 л
Номінальна потужність(кВт/л. с.) 213/290 206/280, 243/330 или 265/360
Номінальна частота обертання (об / хв) 2 200 1 800
Макс. обертаючий момент (Нм) 1 050 або 1 150 1 200, 1 400 або 1 600
Маса двигуна (кг) ок. 680 ок. 900

Дизайн і комфорт:

Система кондиционирования MAN Lion's Intercity

Система кондиціювання

Легка і надзвичайно ефективна система кондиціонування дозволила заощадити 66 кг ваги, при цьому вона працює практично безшумно і розрахована на довгий термін служби.

Комфортность сиденья MAN Lion's Intercity

Комфортність сидіння

У міжміських поїздках комфортність сидіння повинна бути забезпечена на все 100%. Для MAN Lion’s Intercity розроблені міцні високоякісні сидіння, відповідні цієї мети.

Светлый и приятный салон MAN Lion's Intercity

Світлий і приємний салон

Великі вікна і два скляних люка в даху оптимально забезпечують пасажирів денним світлом. Внутрішнє освітлення регулюється індивідуально, для створення затишної атмосфери можна використовувати штори.

Акустика MAN Lion's Intercity

Акустика

Належний комфорт в MAN Lion’s Intercity заснований, серед іншого, на надзвичайно низькому рівні шуму. Це забезпечується відмінною звукоізоляцією, а також найвищих стандартів якості при виконанні і монтажі.

Место водителя MAN Lion's Intercity

Місце водія

Для створення оптимальних умов роботи MAN Lion’s Intercity оснащений недавно розробленим місцем водія, в якому повністю враховані особливості застосування. Сидіння водія з численними можливостями регулювання пропонує водієві індивідуально настроюється комфорт.

Виконання в найвищій якості MAN

Матеріали MAN Lion’s Intercity, обробка та складання деталей послідовно орієнтовані на довгий термін служби. Високі стандарти якості MAN забезпечують оптимальне оснащення автобуса для складних рейсів далекого прямування – кожен день він готовий до нових завдань.

Пасивна безпека

Уже зараз MAN Lion’s Intercity відповідає вступає в силу в 2017 р стандарту ECE R66.02 щодо захисту кузова при перекиданні, тим самим забезпечуючи ще більш високу пасивну безпеку.

Економічність

MAN Lion’s Intercity вигідно відрізняється низькою витратою палива. Для цього на стадії розробки цілеспрямовано полегшувалась його конструкція. Після численних випробувань також вдалося відчутно знизити опір повітря. Крім того, простота технічного обслуговування і ремонту зводить до мінімуму час простою автобуса.

Активна безпека

Під час дорожнього руху ніколи не можна повністю виключити небезпеку ДТП – і добре, якщо пасажири, водії та інші учасники дорожнього руху можуть розраховувати на максимальний захист. В MAN Lion’s Intercity безпеку має абсолютний пріоритет. Крім того, ДТП призводять до підвищених витрат, пов’язаних з ремонтом і простоєм. Міжміський автобус оснащений численними системами безпеки. Це значно знижує ризик ДТП і підвищує економічність.

Найлегший вага серед автобусів

В процесі розробки конструкція автобуса цілеспрямовано полегшувалась. Використання легких компонентів дозволяє істотно знизити власну масу MAN Lion’s Intercity.

Висока ефективність

Такі функції, як автоматичне відключення двигуна на холостому ходу або компресор з автоматичним перемиканням в режим холостого ходу забезпечують високу ефективність автобуса.

Усовершенствованная аэродинамическая конструкция MAN Lion's Intercity

Удосконалена аеродинамічна конструкція

При низькій швидкості руху міського транспорту опір повітря не грає особливої ​​ролі. У міжміському сполученні зі швидкостями до 100 км / год воно істотно впливає на витрату палива. За результатами численних аеродинамічних випробувань вдалося істотно скоротити витрати електроенергії і тим самим підвищити економічність і ефективність автобуса в міжміських перевезеннях.

Низький час простою, низькі витрати на техобслуговування

Доступність всіх центрів техобслуговування спрощує сервісне обслуговування і ремонт. Тим самим скорочується час простою MAN Lion’s Intercity, знижуються відповідні витрати:

Стандарт якості MAN

Високі стандарти якості при виборі матеріалів, обробці і збірці деталей забезпечують мінімальні витрати в межах життєвого циклу MAN Lion’s Intercity: