Кабіна з двома рядами сидінь

Кабіна з двома рядами сидінь

decor decor
Шлях ніколи не закінчується.

Ваш робочий шлях проходить по гравійним ґрунтовим і лісових дорогах? Немає проблем! У новому MAN TGE пропонується три варіанти приводу на вибір. Крім того, в автомобілі багато місця - ззаду і спереду.

 • Комфортна кабіна з 4 дверима, де вільно розмістяться7 пасажирів
 • Велике додатковий простір під сидіннями
 • Тягово-зчіпний пристрій з максимальною масою буксирі вантажу до 3500 кг
Фургон MAN TGE – два ряди сидінь

Переваги

 1. 01

  Довжина рами до 3,5 м

  Підходить для універсального використання: в & nbsp; додаток до & nbsp; великого простору для пасажирів кабіна з & nbsp; двома рядами сидінь TGE має бортовою платформою близько 7,1 & nbsp; м².

 2. 02

  Відповідний привід

  Для практично будь-яких дорожніх умов Наш дизельний двигун вразить потужністю і ефективністю - на вибір з переднім, заднім або повним приводом.

 3. 03

  Комфортна кабіна

  Комфортна, ергономічна кабіна з двома рядами сидінь TGE підходить для 6 пасажирів і забезпечує відмінну оглядовість, а також має багато полиць і речових ящиків.

Характеристики:

У кар’єрі, на будмайданчику, в лісі або джунглях великого міста – зовні дме зовсім інший вітер. Тому потрібен автомобіль не просто з привабливим дизайном, а з хорошим оснащенням.

Перетворює будівельний майданчик в зону відпочинку: ряд задніх сидінь на чотири місця в легкому комерційному автомобілі MAN TGE, оснащеному кабіною з двома рядами сидінь, дозволить надійно і з комфортом розмістити ваших пасажирів. Таким чином, з урахуванням сидінь збоку від водія автомобіль вміщає сім чоловік, включаючи водія. Особисті речі пасажирів можна розмістити у великому відсіку для зберігання під задніми сидіннями. Займіть своє робоче місце.

Застрягли в пробці? Нічого страшного: ящик для зберігання для автомобіля з бортовою платформою надійно захищає вантаж від вітру і атмосферних впливів, що перетворює MAN TGE в автомобіль дійсно широкого застосування.

Справжній вантажівка серед легких комерційних автомобілів: легкі комерційні автомобілі MAN TGE оснащуються різними варіантами тягово-зчіпних пристроїв з максимальною масою буксирі вантажу до 3500 кг. Ви можете вибрати тягово-зчіпний пристрій шкворневого типу, з кульової голівкою і комбінованого типу. Тягово-зчіпний пристрій шкворневого типу і з кульової голівкою доступні з опціональною змінної системою. Таким чином, ви можете транспортувати додатковий вантаж і без бортової платформи.

Місце є! У виконанні MAN TGE з короткою вантажний платформою в залежності від колісної бази пропонується довжина платформи 2,7 м або 3,5 м. Досить місця для великогабаритного устаткування і додаткового вантажу. (Це також стосується ілюстрації)

Ще більше повітря. Поворотне вікно в кабіні TGE з двома рядами сидінь допомагає поліпшити циркуляцію повітря. Вікно просто відкривається в сторону і фіксується в цьому положенні. Завдяки міцній фіксації поворотне вікно можна відкрити навіть на повному ходу.