MAN TGL - самий маневрений

MAN TGL - самий маневрений

decor decor
MAN TGL - переконлива динаміка руху

Найвища маневреність для будь-якого завдання: максимальна корисне навантаження, висока вантажомісткість і низьку витрату палива - відмінні риси універсального вантажного автомобіля MAN TGL, який однаково ефективно застосовується в комунальному господарстві, на будмайданчику і для класичних розвізних перевезень. Наш MAN TGL виконає будь-які ваші завдання, якими б різними вони не були.

 • Максимальне корисне навантаження і висока вантажомісткість
 • Підвищений рівень ефективності завдяки новому двигуну D08
 • Практичні доробки на місці водія і в зоні відпочинку
 • Висока маневреність і максимальна надійність
Вантажівка MAN TGL

Купити MAN TGL

Наші співробітники мають величезний досвід в даній сфері діяльності і допоможуть розібратися в будь-якому питанні, щодо покупки, ремонту або обслуговування техніки МАН. Фахівці ТОВ "Технофорум" завжди знаходять підхід до замовника і підбирають ідеальну техніку, що відповідає всім вимогам і побажанням. З нами ваш бізнес отримає нове дихання!

 1. 01

  Висока корисне навантаження

  7,5-12-тонні тягачі через короткій колісній базі розрізняються незвичайним зручністю в управлінні і поєднують найбільшу корисне навантаження і місткість.

 2. 02

  Маневреність

  Обладнаний просторій кабіною C, автомобіль MAN TGL відрізняється рішучої динамікою переміщення, кращою керованістю і короткою колісною базою для високої маневреності.

 3. 03

  Економічність

  4- і 6-циліндрові мотори рентабельно відрізняються високим крутним моментом і впевненим набором потужності в тому числі і при низькій частоті обертання.

Характеристики:

Масивні мотори, безпечне шасі, висока вантажомісткість: MAN TGL відрізняється своєю твердою динамікою переміщення, хорошою керованістю і відмінною маневреністю. Внаслідок цього він без зусиль справляється з щоденними дорученнями в області перевезення вантажів. TGL – універсальний тягач для застосування як в комунальному господарстві, так і в промислових компаніях.

MAN TGL забезпечується кращими моторами з системою впорскування Common Rail. За запитом встановлюється КПП MAN TipMatic®. Ця композиція збільшує економічність і потрібне навантаження машини. Внаслідок випробуваного тандему рециркуляції ОГ, SCR і протівосажевого фільтра MAN TGL відповідає потребам норми токсичності ОГ Euro 6. Елементи системи нейтралізації ОГ, що застосовуються в автомобілях MAN, вже давно показали себе дуже надійними.

Щоб в моменти рейсів шоферу було затишно і він був повністю захищений, цей зручний тягач для транспортування будівельних матеріалів масово забезпечується ергономічною кабіною і великою кількістю інтелектуальних систем безпеки. Вирішіть самі, які переваги Вам може рекомендувати 7,5-12-тонний тягач при щоденному використанні на лад майданчику.

Варіант двигуна Робочий об’єм
Двигун D0834 4,6 л
118 кВт (160 л. с.), 600 Н•м
140 кВт (190 л. с.), 750 Н•м
162 кВт (220 л. с.), 850 Н•м
Двигун D0836 6,9 л
184 кВт (250 л. с.), 1050 Н•м

Тип автомобіля Підвіска Колісна база Коробка передач
Самоскид BB 3050–6700 мм Синхронізована коробка передач
Шасі BL Повна маса автопоїзда АКПП MAN
7,5–12 т TipMatic® (опция)

Дизайн і кабіна:

Все на увазі і все під контролем – всі предмети на своєму місці: за кермом MAN TGL знаходиться робоче місце з ідеальним оснащенням за найсучаснішими технологіями – для успіху вашого бізнесу. А так як після трудового дня необхідно добре відновитися, ми оптимізували зону відпочинку.

 • Оптимізоване перемикання і управління

  Для полегшення вашої повсякденної роботи перемикачі розташовані за принципом частотності їх використання і об’єднані у функціональні групи, що забезпечує інтуїтивне керуванням автомобілем. На новому кольоровому дисплеї з високою роздільною здатністю вказівки і попередження будуть добре помітні. Тому ви зможете сконцентруватися на дорозі.

 • Економія простору

  У нас всі предмети знаходяться на своєму місці: необхідні документи завжди будуть у вас під рукою, як і речові відділення і роз’єми для підключення мобільних пристроїв. Більш вузька панель приладів і центральна консоль, а також холодильник і ящик для речей, який можна заховати під ліжком, надають більше свободи руху в реорганізованої кабіні водія.

 • Зносостійкий салон

  Теплі кольори оновленого інтер’єру створюють атмосферу комфорту. Вибирайте для поверхонь відтінок Urban Concrete, якщо вам часто доводиться займатися брудною роботою. Бруд, пил або масло – міцні матеріали і поверхні нічого не бояться. Нові підстаканники на пружинному підставі позбавлять вас від плям кави.

 • Комфортна зона відпочинку

  У відпочинку полягає сила, тому що тільки добре відпочив водій максимально працездатний. Комфортабельні спальні місця з дерев’яною решіткою забезпечать спокійний сон, а об’ємні речові ящики нададуть місце для зберігання вашого багажу і особистих речей. В кабіні MAN TGL вам не доведеться відмовлятися від улюблених звичок, таких як читання в ліжку: полиця для книг і очок знаходиться на відстані витягнутої руки, як і регульований світильник на гнучкому штативі.

Протягом кілька десятиліть MAN з’єднує максимальну функціональність з сучасним дизайном. Так ви завжди будете робити незабутнє враження.

 • Динамічний дизайн

  Динамічний дизайн

  Динамічний дизайн

  У дизайні MAN TGL знайшли відображення його міць і ефективність. Його характерний профіль і унікальний вид спереду створюють неповторний стиль автомобіля – в джунглях великого міста або на будмайданчику.

 • Полегшена конструкція

  Полегшена конструкція

  Полегшена конструкція

  Легко впорається з будь-яким завданням: MAN TGL масою 5 730 кг є одним з найлегших вантажних автомобілів на ринку. Завдяки збільшенню корисного навантаження приблизно на 400 кг ваша додаткова виручка за рік складе близько 4 000 євро. При цьому ви зможете відчутно заощадити на витратах.

 • Конструкція рами, підходяща для установки додаткового обладнання

  Конструкція рами, підходяща для установки додаткового обладнання

  Конструкція рами, підходяща для установки додаткового обладнання

  Маневреність і універсальність. Шасі з можливістю дообладнання MAN TGL можна швидко і просто обладнувати або переоснащувати, щоб автомобіль точно відповідав вашим цілям використання.

 • Низький рівень підлоги

  Низький рівень підлоги

  Низький рівень підлоги

  За рахунок невеликої висоти рами різні варіанти кузова MAN TGL мають низький рівень підлоги, тому ідеально підходить для розвізних перевезень. Процеси навантаження і вивантаження спрощуються, тому ви встигнете зробити більше поїздок протягом дня, але не встигнете вимотатися.

Не виходьте із зони комфорту: будь то кабіна C, L, LX або кабіна з двома рядами сидінь – в просторих кабінах MAN TGL завжди приємна атмосфера.

 • Кабіна L

  Універсальний варіант: чемпіон з корисного навантаження, кабіна L серійно оснащена комфортабельним спальним місцем і численними можливостями для зберігання, тому вона стане відмінним місцем для відпочинку і розслаблення.

 • Кабіна LX

  Той, хто багато працює і здійснює поїздки на далекі відстані, заслуговує час на відпочинок. Два зручних спальних місця, а також просторі полки і ящики для зберігання – кабіна LX відрізняється місткістю і високим рівнем комфорту.

 • Кабіна C

  Компактний клас: в кабіну зручно сідати. Виключно низька посадкова сторона кабіни C, широко відкриваються двері, а також зручний доступ до сидіння збоку від водія полегшують повсякденну роботу.

 • Кабіна з двома рядами сидінь

  Командний гравець: в кабіні з двома рядами сидінь і чотирма дверима вільно розмістяться 7 пасажирів. У цій кабіні TGM ви можете перевезти не тільки матеріали і обладнання, а й цілу бригаду.

Конкурентні переваги

Системи ефективності

image

Головним компонентом цієї «рецептури» вважаються 6-циліндрові мотори. Для співвідношення виключно суворим умовам до викиду ВВ MAN застосовує такі головні технології, як система вприскування Common Rail, система рециркуляції ОГ (AGR), селективне каталітичне відновлення (SCR) і протівосажевий фільтр (DPF / CRT). Ефект: Мотори MAN стандарту Euro 6 задають новітні масштаби по витраті палива і відрізняються зовсім невисоким споживанням AdBlue®. Глушник шуму ОГ з інтегрованою системою фільтрації CRT і каталізатором SCR внаслідок власного компактного виконання гарантує достатньо місця для надбудов збоку на рамі.

Для більш економічної їзди в якості опції пропонується автоматизована КПП MAN TipMatic®. Вона знижує витрату палива і захищає трансмісію від перевантажень. Крім того, для розвантаження водія служить вбудована функція допомоги при рушанні MAN EasyStart, яка після відпускання педалі гальма автоматично зберігає повне гальмівний тиск до тих пір, поки водій не натисне на педаль газу.

Конструкція рами MAN TGL розрахована на максимальну стабільність і вантажопідйомність, при цьому вона виключно легка. Нарешті, збільшена корисне навантаження буде приносити чистий прибуток з кожного кілометра. Конструкція рами з рівною верхньою кромкою дозволяє виключно швидко і легко монтувати додаткове і навісне обладнання – без необхідності свердління отворів, що може негативно позначитися на антикорозійного захисту. А завдяки MAN Tronic, електронній системі з шиною CAN, і інтерфейсу для зовнішнього обміну даними (KSM) забезпечується оптимальна готовність автомобіля для дооснащення різним устаткуванням і модифікаціями кузовів.

Безпека

image

Ергономічні зручні кабіни шоферів нарівні з опціональним оснащенням частинами постачання безпеки з MAN BrakeMatic® забезпечують відповідність високому стандарту.

В MAN TGL все – аж до найкращої корисного навантаження – націлене на придбання однієї мети: гранична ефективність в області перевезення вантажів.

 • Режим стеження за шляховий розміткою (LGS)

  Система стеження за дорожньою розміткою II (LGS) – це додаткова опція з впровадженням відеокамер, яка орієнтує водія на ненавмисне перетинання дорожньої розмітки, т. Е. Догляд транспортного засобу з власної смуги колійного переміщення.

 • Режим аварійного гальмування (EBA)

  Конструкція аварійного гальмування (EBA) попередить водія про загрозу зіткнення з їде попереду або ж припаркованим автомобілем і в разі потреби прийме на себе управління ходом гальмування. Система аварійного гальмування допомагає попередити серйозні трагедії або мінімізувати їх підсумки.

Області застосування:

 1. Магістральні перевезення

 2. Дистриб’юторський транспорт

 3. Комунальна техніка

 4. Пожежні автомобілі