Вантажівка MAN TGM - самий універсальний

Вантажівка MAN TGM - самий універсальний

decor decor
MAN TGM - ефективність у всьому різноманітті

MAN TGM задає нові стандарти економічності в сфері розвізних перевезень і використання вантажівок середньої вантажопідйомності в якості тягачів. Оптимізована трансмісія гарантує підвищений комфорт і економію палива під час поїздки. Інноваційний двигун D08 дозволяє знизити масу автомобіля, заощадити час і скоротити споживання палива. У розвізних перевезеннях, комунальному господарстві або на будмайданчику - наш MAN TGM різноманітний, як і ваші повсякденні завдання.

 • Ще більше ефективності завдяки
  новому поколінню двигунів D08
 • Оптимізоване місце водія
 • Висока корисне навантаження і максимальна надійність
 • Універсальне застосування
Вантажівка MAN TGM

Купити MAN TGM

Компанія "Технофорум" пропонує клієнтам придбати якісну німецьку вантажну техніку швидко, безпечно і на найвигідніших для них умовах. Ми є офіційним дилером MAN в Україні, через що гарантуємо стовідсоткову відповідність якості пропонованої нами продукції з усіма встановленими європейськими стандартами.

 1. 01

  Потужність

  Велика тяга гарантує досить економічну манеру їзди з мінімальною кількістю перемикань, а за допомогою скрупульозно пристосованих один до одного технічних рішень досягається надзвичайно низьке споживання палива.

 2. 02

  Висока здорова навантаження

  Якщо Вам потрібні будуть надійні помічники в області важких і великогабаритних перевезень, 13- і 18-тонні вантажівки стануть незмінно Вашим безпомилковим перевагою.

 3. 03

  Простота до- і переоснащення кузова

  Через MAN Tronic (електронна система з шиною CAN) або інтерфейсe для зовнішнього обміну даними (KSM) MAN TGM оптимально підготовлений для дооснащення всілякої оснащенням і видозмінами кузовів.

Характеристики:

Вантажівка MAN TGM вважається еталоном між тягачів середнього класу. Вагою від 13 до 26 т з хорошою здорової навантаженням MAN TGM виступає собою як економне рішення в сфері транспортування будівельних матеріалів.

Високомоментні мотори Euro 6 потужністю від 184 кВт (250 л. С.) До 250 кВт (340 л. С.) З колісними формулами 4х4 і 6х4 роблять MAN TGM тягачем з високою корисним навантаженням і ефективним транспортним засобом перевезення як по дорогах, так і на будмайданчиках. Абсолютно змінена подвійна кабіна розширює діапазон пропонованих кабін. Нарівні з нею доступні кабіни C і L.

Варіант двигуна Робочий об’єм
Двигун D0836 6,9 л
184 кВт (250 л. с.), 1050 Н•м
213 кВт (290 л. с.), 1150 Н•м
235 кВт (320 л. с.), 1250 Н•м

Тип автомобіля Підвіска Колісна база Коробка передач
Шасі BB 3525–5775 мм Синхронізована коробка передач
Самоскид BL Повна маса автопоїзда АКПП MAN
LL 12–26 т TipMatic® (опция)

Дизайн і кабіна:

Нова концепція освітлення, більше свободи руху і робоче місце з хорошим оглядом, де все розташовано на своїх місцях – оновлений інтер’єр MAN TGM задовольняє будь-які запити.

 • Місце водія для зручної повсякденної роботи

  Щоб ви постійно зберігали контроль, ми повністю змінили концепцію управління в новому MAN TGM: перемикач MAN TipMatic ® був перенесений в центр, і тепер перебуває у вас під рукою. Решта перемикачі ми об’єднали в функціональні групи і розташували за принципом частоти використання. Важливі вказівки і попередження тепер ще краще видно на кольоровому дисплеї з високою роздільною здатністю – так ви зможете реагувати на них ще швидше.

 • Комфортна зона відпочинку

  Завжди під рукою: все перемикачі для освітлення кабіни, склопідйомників і зсувного даху легко доступні з положення лежачи. Розетки для мобільного телефону, планшета і телевізора також знаходяться в зоні прямого доступу. Свої особисті речі ви можете зберігати в великих речових відділеннях на задній стінці.

 • Ще більше місця для вас

  Новий холодильний модуль повністю ховається під ліжком, щоб забезпечити більше вільного простору для вас. Ви зможете не тільки швидко підкріпитися, але і встати і порухатися, ні на що не натикаючись.

 • Нові кольори

  Салон в теплих пісочних і сірих відтінках забезпечить оптимальний комфорт під час коротких і довгих поїздок. Наш відтінок Urban Concrete не боїться (майже) нічого, тому рекомендується для робіт в умовах сильного забруднення. У салоні передбачено новий підсклянник: внутрішній пружинний тримач не дасть склянці перевернутися навіть на поворотах або в умовах бездоріжжя.

Протягом кілька десятиліть MAN з’єднує максимальну функціональність з сучасним дизайном. Так ви завжди будете робити незабутнє враження.

 • Неповторний дизайн

  Неповторний дизайн

  Неповторний дизайн

  Справжній вантажний автомобіль MAN ви дізнаєтеся з першого погляду – аеродинамічний силует і фігурка лева MAN на решітці радіатора і рульовому колесі.

 • Полегшена конструкція

  Полегшена конструкція

  Полегшена конструкція

  Універсал необов’язково повинен бути великоваговим поїздом: за рахунок використання полегшених матеріалів MAN TGM має малу вагу і велику корисне навантаження. Тож не дивно, що він є чемпіоном з корисного навантаження в своєму класі.

 • Оптимізована по масі передня вісь

  Оптимізована по масі передня вісь

  Оптимізована по масі передня вісь

  Збільшена вантажопідйомність: новий запатентований Z-подібний профіль балки осі дозволив додатково зменшити вагу передньої осі на 8,5 кг. Таким чином, підвищується корисне навантаження, що дозволить вам економити кошти – чим більше ви зможете завантажити за один раз, тим менше поїздок вам потрібно буде зробити.

 • Конструкція рами, підходяща для установки додаткового обладнання

  Конструкція рами, підходяща для установки додаткового обладнання

  Конструкція рами, підходяща для установки додаткового обладнання

  Оптимальні рамкові умови: MAN TGS відкриває цілий ряд можливостей. Завдяки рівній верхній кромці рами установка будь-яких кузовів виконується швидко і просто. Вільна частина рами позаду кабіни може бути використана для установки додаткового обладнання, наприклад крана. Установка додаткового оснащення на вже укомплектований автомобіль спрощується за рахунок перфорованої рейки рами.

 • Підготовка до встановлення додаткових пристроїв

  Підготовка до встановлення додаткових пристроїв

  Підготовка до встановлення додаткових пристроїв

  Будьте до всього готові: неважливо, що вам необхідно встановити – ще один компресор кондиціонера, бетононасос або компресор – заводська арматура для додаткових пристроїв дозволить оптимально підготувати MAN TGM до монтажу будь-якого обладнання.

Різні варіанти, чудовий комфорт: так як кабіна повинна відповідати конкретним вимогам різних завдань, ми пропонуємо на вибір 4 різних варіанти.

 • Кабіна L

  Універсальний варіант: чемпіон з корисного навантаження, кабіна L серійно оснащена комфортабельним спальним місцем і численними можливостями для зберігання, тому вона стане відмінним місцем для відпочинку і розслаблення.

 • Кабіна LX

  Той, хто багато працює і здійснює поїздки на далекі відстані, заслуговує час на відпочинок. Два зручних спальних місця, а також просторі полки і ящики для зберігання – кабіна LX відрізняється місткістю і високим рівнем комфорту.

 • Кабіна C

  Компактний клас: в кабіну зручно сідати. Виключно низька посадкова сторона кабіни C, широко відкриваються двері, а також зручний доступ до сидіння збоку від водія полегшують повсякденну роботу.

 • Кабіна з двома рядами сидінь

  Командний гравець: в кабіні з двома рядами сидінь і чотирма дверима вільно розмістяться 7 пасажирів. У цій кабіні TGM ви можете перевезти не тільки матеріали і обладнання, а й цілу бригаду.

Конкурентні переваги

Системи ефективності

image

Надійні двигуни, оптимізовані компоненти і ідеально узгоджені технології: ось рецепт MAN для Euro 6. Основним компонентом цієї «рецептури» є 6-циліндрові двигуни.

Надійні мотори, оптимізовані деталі і абсолютно злагоджені технологічні процеси: ось керівництво MAN для Euro 6. Головним компонентом цієї «рецептури» вважаються 6-циліндрові мотори. Для відповідності виключно суворим вимогам до викиду відпрацьованих викидів в атмосферу MAN застосовує такі головні технології, як система вприскування Common Rail, система рециркуляції ОГ (AGR), виборче каталітичне відновлення (SCR) і протівосажевий фільтр (DPF / CRT). Підсумок: Мотори MAN стандарту Euro 6 задають раніше не відомі масштаби по витраті пального і відрізняються дуже низьким споживанням AdBlue®. Глушник ОГ з інтегрованою системою фільтрації CRT і каталізатором SCR в силу власного малогабаритного розміру гарантують більш ніж достатньо місця для надбудов збоку на рамі. Для опор крана врахована власне становище глушника шуму ОГ з належним просторим місцем. У ухилення появи завихрень пилу по краях шляху для всіх модельних ліній загальнодоступним втілення з високорозташованим вихлопною трубою.

Безпека

image

З системами безпеки і допомоги водієві вас більше ніщо не виб’є з колії. Завдяки електронній системі стійкості (ESP) і численним програмам ваш автомобіль завжди буде під контролем – навіть в складних ситуаціях.

 • Електронна система стійкості (ESP)
 • Електронна гальмівна система MAN BrakeMatic®
 • Система автоматичного гальмування EBA
 • Система Lane Guard (LGS)
 • Електронна гальмівна система EBS
 • Антиблокувальна система ABS
 • Цифрова індикація осьового навантаження

Області застосування:

 1. Магістральні перевезення

 2. Дистриб’юторський транспорт

 3. Будівництво і перевезення бетону

 4. Лісове і сільське господарство

 5. Пожежні автомобілі

 6. Комунальна техніка