Вантажівка MAN TGX - поєднання ефективності і потужності

Вантажівка MAN TGX - поєднання ефективності і потужності

decor decor
MAN TGX - зразок економічності

Ще більше потужності і ефективності MAN TGX доводить, що низький витрата і максимальна ефективність не суперечать один одному. На автомагістралі або в складних умовах будівельного майданчика: MAN TGX буде відповідати всім вашим вимогам до транспортного засобу завдяки різним варіантам оснащення і двигунів. Наш міцний і надійний стаєр легко впорається з великим пробігом і зробить ваш бізнес прибутковим.

 • Потужний привід
 • Нові практичні елементи оснащення
 • Інтелектуальні системи підвищення
  ефективності та безпеки
 • Кращі показники при великому обсязі
  перевезень
Вантажівка MAN TGX

Купити MAN TGX

MAN TGX володіє повним набором якостей для забезпечення процвітання вашої справи і завоювання симпатії водіїв: максимально зручна кабіна для роботи і відпочинку і високий крутний момент при низькій витраті палива. Стандартні і додаткові системи забезпечення ефективності та допомоги водієві підвищать рентабельність і безпеку в дорозі - укомплектуйте вантажівка на свій власний розсуд!

Якщо ви маєте намір купити MAN TGX, то робити це без допомоги професіоналів украй не рекомендується. Досвідчені фахівці компанії «Технофорум», яка є офіційним дилером МАН в Україні, допоможуть зробити максимально правильний вибір і посприяють процвітанню вашої справи.

 1. 01

  Оптимальна витрата

  MAN TGX для далеких перевезень у виконанні Euro 6 за допомогою точно пристосованих один до одного технічних рішень гарантує настільки ж оптимальний витрата, що і Euro 5

 2. 02

  Високий комфорт

  Окремо конфігуруються кабіни MAN TGX типорозміру XXL, XLX і XL задовольнять будь-яким запитам в плані домашньої зручності і вільного місця.

 3. 03

  Простота до- і переоснащення кузова

  Рама MAN TGX зроблена з міцної дрібнозернистої сталі. Завдяки цьому вона характеризується своєю незвичайною міцністю на вигин і легкістю.

Характеристики:

В області внутрішніх і міжнародних далеких перевезень віддача і продуктивність вважаються головними причинами, які гарантують конкурентні переваги у всьому світі. Вантажний автомобіль для далеких перевезень MAN TGX встановлює новітні стандарти для вантажних машин важкого класу і дає відповідь більш високим потребам зручності, економічності і динаміки. Відкрийте для себе MAN TGX та досягайте власних цілей з ще більшою міцністю, зручністю і віддачею.

Варіант двигуна Робочий об’єм
D1556 9,0 л
243 кВт (330 л. с.), 1600 Н•м
265 кВт (360 л. с.), 1700 Н•м
294 кВт (400 л. с.), 1800 Н•м
D2676 12,4 л
316 кВт (430 л. с.), 2200 Н•м
346 кВт (470 л. с.), 2400 Н•м
375 кВт (510 л. с.), 2600 Н•м
D3876 15,2 л
397 кВт (540 л. с.), 2700 Н•м
427 кВт (580 л. с.), 2900 Н•м
471 кВт (640 л. с.), 3000 Н•м

Дизайн і кабіна:

Вдосконалений підсклянник, кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю і практичний холодильник: щоб ви відчували себе по-справжньому комфортно у вашому будинку на колесах, ми продумали всі деталі нового інтер’єру.

Переваги Вантажівка MAN TGX

 • Висока якість оформлення інтер’єру
  Салон, який вас вразить: міцна обшивка з текстурованою пластмаси і декоративні вставки, доступні в трьох колірних варіантах.
 • Інтуїтивне управління і перемикання
  Щоб ви не витрачали час на пошук потрібної кнопки, ми повністю оновили панель управління кабіни MAN. Управління всіма вимикачами і функціями стало ще більш простим і інтуїтивно зрозумілим, для вашої зручності ми винесли перемикач автоматизованої коробки передач MAN TipMatic® на головну панель управління.
 • Більше вільного простору і місця для зберігання
  Вам більше не доведеться скаржитися на тісноту – ми зробили MAN TGX по-справжньому містким. Від оновленого підстаканники до оптимізованого холодильника, який можна зручно зберігати під ліжком в тривалих поїздках. Чи залишиться більше місця для самого важливого: для вас.

Протягом кілька десятиліть MAN з’єднує максимальну функціональність з сучасним дизайном. Так ви завжди будете робити незабутнє враження.

 • Бампер

  Бампер

  Бампер

  Він повинен бути не тільки красивим, але і практичним. Пластинчаста структура наших бамперів забезпечує запам’ятовується зовнішній вигляд MAN TGX та одночасно охолоджує технічні компоненти автомобіля. Для комфорту без компромісів.

 • Шасі

  Шасі

  Шасі

  Шасі нашого MAN TGX – чемпіон в легкій вазі, при цьому воно досить міцне і демонструє солідні результати: воно винесе і вибрані вами варіанти кузовів, і ваш вантаж. Оптимальна вага не тільки допомагає заощадити велику кількість палива, але і полегшує роботу виробника кузова за рахунок вузької перфорованої рейки рами.

 • Концепція дзеркал

  Концепція дзеркал

  Концепція дзеркал

  Ще більше уваги до безпеки: основні дзеркала і дзеркала широкого огляду, а також великі передні дзеркала і дзеркала огляду навантажувальної рампи практично виключають наявність «мертвих» зон і дають найкращий огляд того, що відбувається на дорозі.

Недолік простору тепер в минулому: в будь-якому варіанті кабіни MAN TGX вас очікують максимальний комфорт і достатньо простору для зберігання.

 • Кабіна XL

  Достатній розмір: зручний прохід крізь кабіну від дверей до дверей і стандартне комфортабельне спальне місце гарантують кожному водієві приємну поїздку.

 • Кабіна XLX

  Кабіна XLX – якщо вам потрібна кабіна побільше. Містке внутрішній простір, практичні відсіки для зберігання речей, комфортабельне спальне місце з дерев’яною решіткою забезпечують зручність в повний зріст під час роботи і відпочинку.

 • Кабіна XXL

  Якщо розмір все-таки має значення. Це одна з найбільш містких кабін в Європі, якій немає рівних. Безліч полиць, висота в повний зріст 2100 мм, 2 спальних місця і велика кількість речових ящиків. Наш чемпіон по місткості.

Конкурентні переваги

Системи ефективності

image

У сфері далеких перевезень це масу переваг – не тільки в тому, що стосується палива. З урахуванням того, що витрати на паливо, як правило, становлять 1/3 загальних експлуатаційних витрат, завдяки нашим високоефективним двигунам Ви можете значно заощадити: адже інноваційні двигуни марки MAN забезпечують більший кілометраж з кожного літра палива.

 • В асортименті на вибір пропонуються 6-циліндрові мотори з Common-Rail серії D20 і D26 потужністю з 360 по 480 л. с. з виконанням Euro 6.
 • Конструкція уприскування Common-Rail знижує кількість сажі елементів, що виникають всередині мотора.
 • Система рециркуляції ОГ (AGR) зменшує кількість окисів азоту всередині мотора.
 • 2-фазний турбонадув покращує роботу двигуна Euro 6. Це робить кращі дані складу ОГ в широкому діапазоні частоти обертання.
 • Низькотемпературна конструкція охолодження (NTK) зі своїм контуром у виконанні Euro 6 збільшує ККД системи охолодження наддувочного повітря. В силу зростаючого теплового впливу, зумовленого системою AGR і 2-ступінчастим наддувом, буде потрібно інтенсивне (зворотне) охолодження наддувочного повітря.

MAN HydroDrive

Приводная система MAN HydroDrive® приблизно на 750 кг легше аналогічного стандартного повного приводу. Вона розроблена спеціально для безпечного і ефективного водіння на складних ділянках, наприклад на будівельних майданчиках або в лісі, а також на нормальних дорогах при несприятливих погодних умовах. Привід переднього моста з гідронасосом можна легко активувати за допомогою вимикача навіть при русі з вантажем. В результаті збільшиться тяга, розширяться можливості маневрування на різних поверхнях і підвищиться рівень безпеки для вас і ваших вантажів.

Безпека

image

Гасло MAN TGX – «Безпека понад усе!». Найкращий захист шоферів і інших співучасників дорожнього руху вважається вищим пріоритетом. Автоаварії – це завжди ще й фінансові втрати. Пошкодження автомобіля і багажу, а ще лагодження та простій транспорту недешево обходяться транспортним компаніям.

Сучасні системи надання безпеки MAN TGX зменшують можливість автоаварій і тим самим збільшують віддачу транспортування вантажів. Підвищення безпеки завжди окупить себе.

 • MAN BrakeMatic

  Впевнене пригальмовування досягається внаслідок інтелектуальній системі MAN BrakeMatic® з електронної гальмівною системою (EBS), антиблокувальною системою (ABS) і сильними дисковими гальмами.

 • Електронна конструкція курсової стійкості (ESP)

  Система постійно відстежує стан автомобіля, що їде і автоматично втручається в роботу системи управління мотором і гальмує системи при небезпеки заносу або перекидання.

 • Система активної стабілізації при нахилі (CDC)

  Система активної стабілізації при нахилі (CDC) обчислює потрібну твердість амортизаторів в зв’язку з завантаженням автомобіля і стану дорожнього покриття, при гальмуванні і розгоні, в поворотах і при переміщенні по високогірних дорогах. Система збільшує безпеку переміщення, зокрема в автомобілях з високорасположенним центром тяжіння, наприклад у вантажних машин зі змінним кузовом.

 • Система контролю тиску в шинах (TPM)

  Навіть мала зниження тиску в шинах на 2 бар викликає підвищення витрати пального в 0,2 л на 100 км. Система контролю тиску в шинах контролює правильний тиск повітря; стан всіх покришок можна просто перевірити одним поглядом на центральній панелі приладів в кокпіті. Коректне тиск повітря в шинах знижує на 99% можливість всіх проколів покришок.

Області застосування:

 1. Комунальна техніка

 2. Лісове і сільське господарство

 3. Магістральні перевезення

 4. Пожежні автомобілі

 5. Спеціальне призначення

 6. Будівельна техніка