decor

Моделі вантажних автомобілів MAN

Оберіть вантажівку спеціально для Ваших задач. MAN Truck & Bus пропонує оптимальні та економічно ефективні рішення для далеких великовантажних перевезень як всередині країни, так і за кордоном. Для рішення специфічних задач радимо звернутись за допомогою до наших менеджерів
 • Вантажівка MAN TGL

  Вантажівка MAN TGL

  Найвища маневреність для будь-якого завдання: максимальна корисне навантаження, висока вантажомісткість і низьку витрату палива – відмінні риси універсального вантажного автомобіля MAN TGL, який однаково ефективно застосовується в комунальному господарстві, на будмайданчику і для класичних розвізних перевезень.

  Детальніше про моделі
 • Вантажівка MAN TGM

  Вантажівка MAN TGM

  Це оптимальне універсальне рішення для широкого спектру застосування. Доступна в якості опції повна пневматична підвіска з електронною системою регулювання (ECAS) гарантує максимальний комфорт при русі і максимальний захист вантажу, що перевозиться.

  Детальніше про моделі
 • Вантажівка MAN TGS

  Вантажівка MAN TGS

  Найбільш ефективний в рейсах на далекі відстані. Вантажівки цієї моделі були гідно оцінені за непорушну міцність і надійність у всіх сенсах. Надалі взаємодії багатьох систем автомобіль допоможе водієві максимально швидко за графіком доставити вантаж.

  Детальніше про моделі
 • Вантажівка MAN TGX

  Вантажівка MAN TGX

  Новий стандарт в області далеких перевезень. MAN TGX доводить, що низький витрата і максимальна ефективність не суперечать один одному. На автомагістралі або в складних умовах будівельного майданчика: MAN TGX буде відповідати всім вашим вимогам до транспортного засобу.

  Детальніше про моделі

Порівняльна характеристика моделей

Характеристика Модель TGX Модель TGX
EfficientLine
TGS
Кабіна
Серія M X
Серія L X
Серія LX X
Серія XL X
Серія XLX X X
Серія XXL X
Варіант двигуна
кВт (л. с.) 265–353 (360–480) 294–353 (400–480) 235–353 (320–480)
Клас Euro 6 6 6
Шасі і кузов
Шасі X X X
Сідловий тягач X X X
Колісна база 3 200 – 6 700 3 600 3 600 – 6 700
Тоннаж в тоннах (т) 18–28 18 18–41

Заголовок SEO текст

Eiusmod exercitation ea excepteur laborum mollit commodo laboris do voluptate excepteur deserunt. Amet elit labore do aliquip dolore qui. Dolore nulla qui esse commodo do eu. Ipsum adipisicing fugiat qui quis est sit ex excepteur adipisicing officia ex. Dolore reprehenderit nostrud excepteur esse anim deserunt anim id eu enim occaecat nostrud.
Tempor consequat laboris quis aliqua amet eu. Labore ea veniam adipisicing ipsum id mollit et. Tempor velit aute fugiat veniam est ut deserunt proident occaecat reprehenderit deserunt. Qui dolor do velit proident pariatur occaecat. Ad aute et reprehenderit sint id labore do. Eiusmod sit labore ad aute anim ipsum ullamco deserunt enim Lorem est mollit.
Laboris commodo excepteur ullamco pariatur in. Veniam tempor amet cupidatat pariatur exercitation. Enim voluptate magna sit culpa nisi commodo ea qui qui.

 • MAN TGE – справжній майстер вантажоперевезень

  MAN TGE – справжній майстер вантажоперевезень

  Маленький, але потужний комерційний автомобіль відмінно проявить себе, перш за все, в сферах кур’єрської доставки і логістики, в будівельній галузі та сфері пасажироперевезень.

  Детальніше про моделі