decor decor

Схеми і умови фінансування

Програми фінансування від МАН дають підприємцям можливість купувати необхідну вантажну техніку без величезних грошових витрат.

Крім того, для кожного клієнта доступна надійна страхова послуга, що дозволяє без побоювань пересуватися по території України і всієї Європи.

Лізинговий оператор Porsche Finance Group

Лізинг – це тип кредитування для придбання основних фондів бізнесменами або ж виключно недешевих продуктів фізичними особами. При якому впору негайно почати використовувати об’єкт лізингу, оплачуючи його частками протягом терміну лізингу.

Лізингом Порше займається з 1966 року. З цього часу він став лідером на австрійському ринку фінансових послуг з метою придбання транспортних засобів.

operator

В Україні Porsche Finance Group надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche і MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідером ринку фінансування автомобілів.

Лізинговий оператор ОТР Leasing

«ОТП Лізинг» – універсальна лізингова компанія, входить до складу європейської фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть має надійну репутацію в усій Європі. Компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк».

ОТП Лізинг – єдина лізингова компанія на українському ринку, що належить міжнародній банківській групі, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі.

operator

«ОТП Лізинг» укладає договори з провідними виробниками вантажного автотранспорту і техніки, дає Вам можливість придбати в лізинг вантажні автомобілі відомих марок з мінімальними витратами фінансів і часу. Лізинг комерційного автотранспорту є ефективним інструментом оптимізації фінансів, що дозволяє ще до виплати повної вартості майна активно розпоряджатися ним для отримання прибутку і вирішення важливих завдань розвитку компанії.

 1. 01
  Лізинг на вантажні автомобілі на увазі повноцінну фінансування і не передбачає швидкого повернення необхідного боргу;
 2. 02
  За допомогою даного методу фінансування у орендаря з'являється можливість розвивати свій проект, навіть не задіявши особливих грошових вкладень;
 3. 03
  Виплати за лізинговою заборгованості здійснюються в заздалегідь встановлені терміни, що дає можливість орендарю чітко координувати кошти, необхідні на фінансування капіталу підприємства;
 4. 04
  Лізинг вантажних автомобілів дозволяє орендарю максимально задіяти виробничі потужності, в порівнянні з придбанням активів;
 5. 05
  При невеликих доходах орендар може вдатися до послуги зворотного лізингу і отримати пільгове оподаткування дивідендів.