На цій сторінці викладено правові положення – умови, що регламентують використання веб-сайту www.man.dp.ua Просимо Вас уважно ознайомитися з ними.
Правові положення управління веб-сайтом – www.man.dp.ua проводиться ТОВ “Технофорум”.

Юридична адреса: 
67661, Одеська обл.,Одеський р-н, село Нерубайське, вул.Бадаєва М., будинок 5а/1
Інформація, наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) .

Орієнтовна вартість (ціна) на автомобілі, товари та послуги, умови придбання
Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною та не остаточною. Для визначення орієнтовної вартості (ціна) використано міжбанківський валютний курс.

Остаточна вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги, а також остаточні умови придбання визначаються офіційними дилерами та сервісними станціями у відповідних договорах з клієнтами (договорі купівлі-продажу, договорі про надання послуг тощо). Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів, інших товарів та послуг, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій MAN.

Торговельні марки на сайті man.dp.ua
Усі тексти, зображення та інша інформація у цьому ресурсі охороняються авторським правом компанії “MAN Truck&Bus”. Забороняється відтворювати чи передавати частини цього ресурсу будь-якій формі або за допомогою будь-яких засобів без попереднього письмового дозволу компанії “MAN Truck&Bus”.

Інтелектуальна власність
Спосіб подання інформації та всі матеріали цього веб-сайту, включаючи програмний код та оформлення, захищені нормативними актами, що регулюють відносини у сфері інтелектуальної власності. Дозволяється використання даних, текстів, фотографій або графічних матеріалів, розміщених на цьому сайті в особистих, некомерційних цілях. Забороняється їх відтворювати, змінювати, передавати, ліцензувати та/або публікувати, повністю або частково, з будь-якою метою без отримання письмової згоди на це з боку “MAN Truck&Bus” та/або ТОВ “Технофорум”.

Обмеження відповідальності
Вся інформація стосовно конструкції, характеристик, дизайну, експлуатаційних якостей, розмірів, ваги, споживання палива й експлуатаційних витрат автомобілів є коректною на момент публікації. ТОВ “Технофорум” залишає за собою право змінювати специфікації й іншу інформацію про вироби без попереднього повідомлення. Кольори можуть відрізнятися від наведених на сайті. Помилки і пропуски допускаються. Перелік обладнання автомобілів, зазначений на сайті, може відрізнятися від запропонованих в салоні, тож для уточнення інформації просимо звертатись за контактними даними ТОВ “Технофорум”