decor decor
3 Грудня
2021

MAN ЙДЕ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

MAN ЙДЕ ШЛЯХОМ УНІФІКАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНОГО ТРАНСПОРТУ – ЗАРЯЖАТИ АВТОБУС MAN LION’S CITY E МОЖНА ЧЕРЕЗ РОЗ’ЄМ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Можливість використання для заряджання станцій для електромобілів стала можлива завдяки тому, що компанія MAN розвиває концепцію «нічної» або «паркової зарядки». Перевага цього концептуального рішення в експлуатаційному та економічних планах
У електробусах MAN використовуються прості літієві акумулятори, які використовуються у більшості побутових пристроїв. Вони значно дешевші, ніж нікель-кадмієві або титанатні акумулятори, які встановлюють в електробусах, що працюють за принципом ультрашвидкої зарядки
Клієнту не потрібно займатися розвитком та обслуговуванням інфраструктури, зокрема, встановлювати на маршруті проходження пантографні зарядні станції, які необхідно придбати додатково. Ця особливість значно розширює сферу застосування електробусів MAN.

Электробус MAN Lion’s City E, который в мае этого года установил новые стандарты запаса хода во время испытаний в реальных городских условиях, преодолев свыше 550 км на одной зарядке, можно заряжать через универсальный электромобильный комбо разъем CCS Type 2. Преимущество такого подхода в том, что электробус может заряжаться от той же станции, что и электромобиль, и для этого не нужен специальный адаптер.

Возможность зарядки электробуса от станции для электромобилей стала возможна благодаря тому, что компания MAN развивает концепцию «ночной» или «парковой зарядки», которая применяется и в электромобилях. Преимущество этого концептуального решения как в эксплуатационном, так и в экономическом планах.

Благодаря современной сложной технологии аккумуляторных ячеек электробус MAN Lion’s City E заряжается менее трех часов при условии использования зарядки до 150 кВт, а запас хода в 300 км на одной зарядке гарантирован в течение всего срока службы аккумуляторов, а это 10 лет. При этом в электробусах MAN используются простые литиевые аккумуляторы, которые применяются в большинстве бытовых устройств. Они значительно дешевле, чем никель-кадмиевые или титанатные аккумуляторы, которые устанавливают в электробусах, работающих по принципу ультрабыстрой зарядки.

Інша перевага електробуса MAN Lion’s City E – економічна. Клієнту не потрібно займатися розвитком та обслуговуванням інфраструктури, зокрема, встановлювати на маршруті проходження пантографні зарядні станції, які необхідно придбати додатково. Ця особливість значно розширює сферу застосування електробусів MAN, наприклад, в аеропортах, на протяжних міських маршрутах, в історичних районах, де установка зарядних станцій серйозно обмежена. Крім цього, в електробусах МАН встановлено електродвигун, який, за традиційною схемою, передає привід на колеса через редуктор. На відміну від електробусів, у яких електродвигуни встановлені на провідних колесах, при експлуатації автобуса MAN немає потреби у додатковому сервісному обслуговуванні кожного силового агрегату та заднього електропортального мосту – в електробусах MAN встановлено уніфікований з дизельними та газовими машинами портальний міст. Експлуатація електробусів з електропортальним мостом з електродвигунами на кожному провідному колесі потребує додаткового навчання персоналу, зайвих витрат на обслуговування та закупівлю специфічних запасних частин.

Назад до всіх новин