decor decor
14 Червня
2021

NEOPLAN Cityliner відзначає півстолітній ювілей

У 2021 року виповнюється 50 років з тих пір, як за ворота заводського цеху викотився перший автобус NEOPLAN Cityliner. За свою піввікову історію Cityliner став володарем ряду престижних нагород і впевнено закріпився в статусі одного з найбільш продаваних у світі туристичних лайнерів середнього класу – своїх клієнтів знайшло понад 7 500 автобусів цієї моделі. Зараз на ринку представлено вже шосте покоління MAN NEOPLAN Cityliner.

Історія прогресу і успіху

На момент свого виходу на ринок в 1971 році NEOPLAN Cityliner став втіленням новітніх трендів в області комфортабельних подорожей. Це був перший автобус NEOPLAN з високим розташуванням салону. Але інженери і конструктори продовжували поліпшення і розвиток моделі – з’являлися більш потужні двигуни, створювалися нові версії, оновлювався і дизайн. І успіх незмінно супроводжував Cityliner.

Представлений в 2006 році на міжнародному автомобільному салоні IAA MAN NEOPLAN шостого покоління не тільки мав новаторський привабливий дизайн «Sharp Cut», який став характерною рисою автобусів NEOPLAN і залишається актуальним і понині, а й був оснащений інноваційним двигуном MAN Common Rail, який відповідав екологічним нормам Euro -4. Новий автобус був високо оцінений фахівцями, вже в ході виставки було прийнято понад три десятки замовлень. У 2007 році ця модель була відзначена однією з найпрестижніших нагород у світовому промисловому дизайні – премією Red Dot Design Award: best of the best. Надійні і перспективні технології виявилися настільки вдалими, що шосте покоління Cityliner залишається на ринку і в наші дні. Перевірена часом модель за ці роки також продовжувала постійно поліпшуватися. У 2011 році MAN NEOPLAN Cityliner був удостоєний нагороди «Кращий автобус року в Росії».

Сучасна лінійка цих автобусів включає в себе три модифікації, що відрізняються довжиною, колісною базою і місткістю: двовісний Cityliner, тривісні Cityliner C і Cityliner L c збільшеним багажним відділенням. Вони оснащуються сучасними шестициліндровими двигунами MAN D26 потужністю від 430 до 510 л. с., що відповідають нормам Euro-6. Залежно від версії, в салоні з комфортом може розміститися від 51 до 63 пасажирів. В сучасних Cityliner багаторічний досвід MAN NEOPLAN у виробництві автобусів гармонійно поєднується з самими інноваційними, спрямованими в майбутнє, технологіями. Компанія використовує своє потужне спадщина як основу майбутнього успіху.

Комфорт преміального рівня

На багаторічні традиції спирається і високу якість автобусів MAN NEOPLAN. Дизайн Cityliner ефектний як зовні, так і всередині. Це унікальне гармонійне поєднання елегантності і зручності, в будь-якій поїздці на борту цього автобуса панує атмосфера затишку. Обробка підлоги, сидінь і стелі виконана з найвишуканіших матеріалів. Широкі входи немов запрошують пасажирів увійти в салон і зайняти місця на комфортабельних сидіннях преміум-класу, з обробкою з вишуканих матеріалів, зі збільшеним простором для ніг. У поїздці пасажири мають можливість скористатися розважальними системами, бортовий кухнею і туалетом.

Продуманої до найдрібніших деталей атмосфері комфорту і затишку в чому сприяють численні доповнення рівня преміум-класу: від мобільного кафе до розважальної системи. За допомогою сучасного конфігуратора замовник має можливість вибрати оснащення салону, спробувати різні матеріали і колірні поєднання на віртуальній моделі. Ще більш широкі можливості дає програма NEOPLAN Individual, що припускає унікальні елементи обробки і оснащення, різні пакетні рішення.

Такі можливості вибору, люксовий комфорт і гарне оснащення MAN NEOPLAN Cityliner, престиж марки, який забезпечувався б їй високий рівень комфорту і безпеки залучають найвимогливіших клієнтів. Наприклад, в Росії чимало спортивних клубів обрали для себе цю модель автобуса. NEOPLAN Cityliner придбали для себе такі команди, як «Динамо» (Москва, хокей з м’ячем), «Зірка» (Рязань, футбол), «Уфа» (футбол), «Чайка» (Ростов-на-Дону, футбол). У вересні 2019 року Cityliner в інноваційному ексклюзивному дизайні лівреї став офіційним автобусом російської національної футбольної збірної. За кордоном такі автобуси використовують, наприклад, футболісти «Барселони», мюнхенської «Баварії», «Парі Сен-Жермен» і багатьох інших знаменитих клубів.

Зручний в управлінні, надійний і безпечний

Максимально комфортно і робоче місце водія. У Cityliner комфортно не тільки їхати, їм не менш зручно керувати. Сучасні технології та технічні рішення роблять ці автобуси слухняними в управлінні і надійними. Двигуни MAN D26 з паливною системою Common Rail працюють плавно і практично безшумно. Система інтелектуального управління трансмісією MAN Tip Matic Coach значно підвищує комфорт їзди і сприяє зниженню витрати палива і безпеки руху. Інтелектуальні системи готові виступити надійним помічником водія і забезпечують ще більш високу ступінь безпеки при поїздці.

«Лімузин» серед туристичних автобусів

Поїздка на автобусі Cityliner завжди справляє особливе враження незалежно від маршруту і тривалості подорожі, він по праву вважається «лімузином» серед середньорозмірних туристичних автобусів. І, як і по-справжньому дорогоцінні речі – святкує півстолітній ювілей MAN NEOPLAN Cityliner з часом стає тільки краще.

Назад до всіх новин