NEOPLAN Tourliner - Ваш найкращий вибір для яскравих вражень від поїздки

NEOPLAN Tourliner - Ваш найкращий вибір для яскравих вражень від поїздки

decor decor
Кращий туристичний автобус в своєму класі

Кращі аеродинамічні показники при випробуванні в аеродинамічній трубі. Досконалий дизайн, що привертає захоплені погляди під час руху: Tourliner є наймолодшим членом сімейства NEOPLAN. Це унікальний екземпляр в своєму класі. Випробуйте всі переваги нашого дизайну Sharp Cut, доведеного до досконалості. З автобусом Tourliner ви будете економити паливо на кожному кілометрі і радувати пасажирів ексклюзивним комфортом.

  • Відсутність бар’єрів завдяки підлозі без вбудованих майданчиків і підйомника для інвалідних колясок
  • Максимальна місткість до 63 пасажирів і речове відділення об’ємом 13 м
  • Можливість конфігурації туристичного автобуса преміум-класу з двома

На автобусі Tourliner подорожують справжні цінителі вищого європейської якості, комфорту і свою безпеку. Спеціально розроблений для туристичних поїздок Tourliner, оснащений абсолютно всім, що потрібно пасажирові і водієві під час довгого шляху. Рентабельність, багатофункціональність і особлива надійність роблять дану модель неперевершеним лідером на комерційному ринку.

Характеристики:

Завдяки підлозі без вбудованих майданчиків і підйомника для інвалідних колясок ваші пасажири зможуть подорожувати в безбар’єрного середовища. Підвищують комфорт деталі, наприклад повністю світлодіодне освітлення і зарядні розетки з USB-портом на кожному місці, довершують приємне враження від подорожі. Речове відділення об’ємом до 13 м3 – саме містке серед всього парку NEOPLAN. Оснащення робочого місця водія, технічне рішення автобуса і робочі характеристики двигуна стандарту Euro-6 з акумуляторної паливною системою Common Rail забезпечують повну відповідність автобуса Tourliner преміум-класу.

Туристичний автобус Tourliner серії Neoplan є пасажирським транспортом вищого рівня, який чудово справляється з тривалими перевезеннями. Дана модель може скласти конкуренцію будь-якому аналогічному транспорту. Відмінною рисою Neoplan Tourliner є неповторне оформлення автобуса, комфортний салон, привабливий інтер’єр і неймовірна міць. Технічні якості Tourliner можна вважати зразком для більшості туристичних автобусів.

Кількість місць, передбачених для пасажирів, становить 48-63, число варіюється залежно від модифікації моделі. Ергономічні крісла можуть висуватися приблизно на 25 см назад, а кут перекидання приймає від 130 до 140 °.

Кабіна водія оснащена комфортабельною спальної ліжком, що в разі присутності двох водіїв дозволяє здійснювати тривалі поїздки практично цілодобово. 700-літровий бак свідчить про те, що можливість дозаправок в дорозі вкрай мала.

Їхати плавно і з комфортом – приємні відчуття чекають пасажирів на будь-якому маршруті. Покоління системи MAN TipMatic® Coach, встановлене в моделі Tourliner, забезпечує оптимальне перемикання передач при рушанні з місця, проходженні поворотів, русі на підйом і під ухил, а також гарантує підтримку в повільно рухається міському потоці. Інтелектуальне управління трансмісією істотно підвищує комфорт їзди. Крім того, підвищується безпека руху і знижується витрата палива.

Tourliner Tourliner C (2 оси) Tourliner C (3 оси) Tourliner L
Варіант двигуна MAN D2676 LOH, R6, вертикальный, Euro-6
Робочий об’єм 12 419 см3 12 419 см3 12 419 см3 12 419 см3
Потужність 316 кВт (430 л. с.), 2200 Нм 316 кВт (430 л. с.), 2200 Нм 346 кВт (470 л. с.), 2400 Нм 346 кВт (470 л. с.), 2400 Нм
MAN D2676 LOH, R6, вертикальный, Euro-6
Робочий об’єм 12 419 см3 12 419 см3 12 419 см3 12 419 см3
Потужність 346 кВт (470 л. с.), 2400 Нм 346 кВт (470 л. с.), 2400 Нм 375 кВт (510 л. с.), 2600 Нм 375 кВт (510 л. с.), 2600 Нм
Коробка передач MAN TipMatic®, 12-ступінчаста автоматизована коробка передач з функцією EasyStart MAN TipMatic®, 12-ступінчаста автоматизована коробка передач з функцією EasyStart MAN TipMatic®, 12-ступінчаста автоматизована коробка передач з функцією EasyStart MAN TipMatic®, 12-ступінчаста автоматизована коробка передач з функцією EasyStart
6-ступінчаста автоматична коробка передач 6-ступінчаста автоматична коробка передач 6-ступінчаста автоматична коробка передач 6-ступінчаста автоматична коробка передач
6-ступінчаста механічна коробка передач
Ходова частина
Передня вісь Багатоважільна вісь з незалежною підвіскою коліс і стабілізатором Багатоважільна вісь з незалежною підвіскою коліс і стабілізатором Багатоважільна вісь з незалежною підвіскою коліс і стабілізатором Багатоважільна вісь з незалежною підвіскою коліс і стабілізатором
Задня вісь Ось з гипоидной передачею MAN з чотирма важелями направляючої системи підвіски Ось з гипоидной передачею MAN з чотирма важелями направляючої системи підвіски Ось з гипоидной передачею MAN з чотирма важелями направляючої системи підвіски Ось з гипоидной передачею MAN з чотирма важелями направляючої системи підвіски
Задня підтримуюча вісь Нерухома вісь з поздовжньою рульовою тягою і трикутним важелем підвіски Нерухома вісь з поздовжньою рульовою тягою і трикутним важелем підвіски
Обсяг речового відділення До 12 м3 До 13 м3 До 12 м3 До 12 м3
Сидячі місця До 55 До 61 До 59 До 65
Розміри
Довжина 12 113 мм 13 103 мм 13 373 мм 13 913 мм
Ширина 2550 мм 2550 мм 2550 мм 2550 мм
Висота з системою кондиціонування повітря 3870 мм 3870 мм 3870 мм 3870 мм
Діаметр розвороту 21 020 мм 24 498 мм 21 020 мм 22 318 мм
Колісна база 6060 мм 7050 мм 6060 мм 6600 мм
Висота для стояння в центральному проході 2000 мм 2000 мм 2000 мм 2000 мм
Висота центрального проходу 1494 мм 1494 мм 1494 мм 1494 мм

Дизайн і комфорт:

Автобус NEOPLAN Tourliner

Привертає увагу в будь-якому місті

Так само гарний, як і економічний: чіткі і точні лінії дизайну Sharp Cut, удостоєного нагород, підкорюють не тільки своєю елегантністю. Tourliner показує найкращі результати і під час випробувань в аеродинамічній трубі.

Автобус NEOPLAN Tourliner

Дизайн і безпеку

Повністю світлодіодні фари з чорним обідком притягують до себе погляди, а кільцеві світлодіодні ходові ліхтарі Angel Eyes забезпечують оптимальний огляд і видимість автобуса на дорозі.

Автобус NEOPLAN Tourliner

Дизайн, в якому вам комфортно

Єдина контрастна колористична концепція створює унікальну затишну атмосферу – днем ​​в поєднанні з рясним потоком світла через широкі вікна, а вночі – з повністю світлодіодним освітленням.

Автобус NEOPLAN Tourliner

Індивідуальні рішення для клієнтів

У вас є особливі побажання по дизайну і кольору інтер’єру вашого ексклюзивного туристичного автобуса? NEOPLAN Individual запропонує вам різноманітні пакети оснащення і варіанти оформлення.

Інформаційно-розважальні системи в новому форматі

На борту Tourliner ви можете запропонувати пасажирам інформацію і найкращі розважальні програми – для колективного або індивідуального користування. Через два стельових монітора і вбудовану аудіосистему пасажири зможуть подивитися фільми або відеозаписи з комфортом домашнього кінотеатру. Система Multi Media Coach (MMC) на робочому місці водія дозволяє відтворювати DVD-диски, а також відеофайли з SD-карт через USB-порт або Bluetooth-з’єднання.
Крім того, на кожному сидінні в автобусі Tourliner встановлена ​​зарядна станція з USB-портом, так що всі пасажири можуть користуватися мобільними пристроями без будь-яких обмежень навіть у тривалих поїздках.

Робоче місце, яке надихає

Простір, практичне Розташування елементів управління, пріємні тактільні Відчуття и зручність в работе: місце водія автобуса Tourliner перемагає у всех номінаціях. Ергономічне сидіння, а такоже оптимальні Розташування перемікачів и приладів полегшують працю водія и забезпечують концентрацію уваги при водінні.
Багатофункціональний рульове колесо дозволяє управляти важливими функціями, не знімаючи руки з керма. Ящики і полки на робочому місці водія забезпечують досить місця для зберігання особистих речей і документації.

Відсутність бар’єрів забезпечує мобільність

Завдяки підлозі без перепадів висоти і ступенів пасажири можуть зручно і безпечно проходити на місця.
Крім того, в Tourliner є два місця для інвалідних колясок. Безбар’єрні входи спрощують посадку пасажирів за допомогою підйомника для інвалідних колясок.

Система помощи при поворотах, выдающая активное предупреждение, с функцией распознавания пешеходов

Система допомоги при поворотах, що видає активну попередження, з функцією розпізнавання пішоходів

Підвищена безпека для всіх учасників дорожнього руху: система допомоги водієві з відеокамерами безперервно аналізує оточення автомобіля, включаючи мертву зону, розпізнає дорожні знаки і попереджає водія про небезпеку зіткнення.

Цифровая система обзора заднего вида: MAN OptiView

Цифрова система огляду заднього виду: MAN OptiView

Істотний фактор підвищення безпеки всіх учасників руху: дві камери замість зовнішніх дзеркал забезпечують бічний і задній огляд автобуса в режимі реального часу на двох моніторах в кабіні водія і виключають тим самим наявність мертвих зон.

Система автоматического торможения и сигнализация экстренного торможения: система автоматического торможения (EB)

Система автоматичного гальмування та сигналізація екстреного гальмування: система автоматичного гальмування (EB)

Максимально короткий час спрацьовування: оптимізована система автоматичного гальмування (EB) завчасно попереджає водія про загрозу зіткнення і в разі необхідності гальмує автоматично. Сигналізація екстреного гальмування (ESS) попереджає про екстрене гальмування наступний ззаду транспорт більш частим миготінням аварійної світлової сигналізації.

Электронная тормозная система (EBS)

Електронна гальмівна система (EBS)

Одна система – три рівня безпеки Електронна гальмівна система (EBS) включає в себе компоненти антиблокувальної системи (ABS) і антипробуксовочной системи (АПС) для забезпечення підвищеної стійкості і регулювання тягового зусилля транспортного засобу.

Система поддержания скорости по расстоянию до автомобиля впереди: система поддержания скорости по расстоянию до автомобиля впереди (ACC)

Система підтримки швидкості по відстані до автомобіля попереду: система підтримки швидкості по відстані до автомобіля попереду (ACC)

Майже автоматичне рух: система підтримки швидкості по відстані до автомобіля попереду автоматично регулює швидкість і відстань до попереду автомобіля, що йде. Тепер також і в повільно рухається потоці або в пробці – для більшого комфорту і безпеки.

Система слежения за дорожной разметкой: система Lane Guard (LGS)

Система стеження за дорожньою розміткою: система Lane Guard (LGS)

З цією системою ви гарантовано будете дотримуватися заданої смуги руху: система Lane Guard контролює коректність руху по смузі. При перетині розділової розмітки лунає звуковий сигнал, який відразу привертає увагу водія – для більшої безпеки на дорогах.

Система контроля за вниманием водителя: AttentionGuard

Система контролю за увагою водія: AttentionGuard

Ваш персональний охоронець: система контролю за увагою водія своєчасно розпізнає помітні зміни в управлінні автомобілем, особливо виїзд за межі смуги, і попереджає водія оптичними та акустичними сигналами перш, ніж ситуація на дорозі стане небезпечною.

Система контроля давления в шинах : Tyre Pressure Monitoring (TPM)

Система контролю тиску в шинах: Tyre Pressure Monitoring (TPM)

Прощайте, проколи шин! Система Tyre Pressure Monitoring постійно контролює тиск в шинах – навіть під час руху. Як тільки тиск в шині стає нижче мінімально допустимого, водієві надходить сигнал і загоряється світловий покажчик на табло.

Электронная система устойчивости (ESP)

Електронна система стійкості (ESP)

У критичних ситуаціях, при загрозі занесення або перевороту транспортного засобу, електронна система стійкості (ESP) надає підтримку шляхом коригуючого пригальмовування або зниження крутного моменту двигуна.

Управление вспомогательными тормозными системами с бремзоматом: MAN BrakeMatic

Управління допоміжними гальмівними системами з бремзоматом: MAN BrakeMatic

Інтелектуальне електронний пристрій керування гальмовою системою MAN BrakeMatic об’єднує функції робочої гальмівної системи з гальмом-сповільнювачем. Таким чином можна гарантовано утримувати постійну швидкість при русі з гори, так як гальма-сповільнювачі управляються автоматично.

Многофункциональное рулевое колесо

Багатофункціональний рульове колесо

Все під контролем: водій може управляти темпомат, аудіосистемою, телефоном і багатьма іншими функціями з багатофункціонального рульового колеса, не випускаючи його з рук. Для більшої безпеки і комфорту руху

Темпомат MAN EfficientCruise® с поддержкой GPS

Ви хочете не тільки їздити без аварій, а й економно витрачати паливо?

Темпомат MAN EfficientCruise® з підтримкою GPS і інтелектуальною функцією кочення заздалегідь аналізує топографію майбутнього ділянки і автоматично приймає рішення про найбільш економічному режимі руху та швидкості.