MAN TGE, закритий автофургон

MAN TGE, закритий автофургон

decor decor
Справжній майстер вантажоперевезень

Незалежно від того, що ви хочете транспортувати, новий автофургон MAN TGE безпечно доставить вантаж до пункту призначення. У його кузові об'ємом до 18,4 м³ для всього знайдеться місце.

 • Великий обсяг кузова до 18,4 м3
 • Оптимальна фіксація вантажів за   рахунок 14   отворів для кріплення, а також додатковими кріпильними шинами на   підлозі, стінах і даху
 • Серійно оснащується світлодіодним освітленням кузова
Фургон MAN TGE

Переваги

 1. 01

  Безпечне місце для зберігання

  До 14 накладок отвором для кріплення, а також додаткові кріпильні шини на підлозі, на бічних стінках і на перегородці, а також під дахом забезпечують надійну фіксацію вантажу.

 2. 02

  Системи допомоги водієві

  Щоб гарантувати, що не тільки вантаж, але і водій безпечно доїдуть до пункту призначення, MAN TGE пропонує велику кількість додаткових систем безпеки та електронних систем допомоги водієві, такі як система захисту бічних сторін, система допомоги при русі заднім ходом і помічник при бічному вітрі.

 3. 03

  Мобільний робоче місце

  Ергономічне робоче місце водія, відмінна оглядовість, універсальні відсіки і полки для зберігання, а також численні роз'єми для зарядки різних пристроїв роблять MAN TGE мобільним робочим місцем.

Характеристики:

MAN TGE вражають місткістю. Автофургон пропонує дві колісні бази і має обсяг кузова 18,4 м³. Залежно від оснащення надається вибір довжини автомобіля від 5986 мм до 7391 мм і висоти від 2355 мм до 2835 мм. За допомогою тягово-зчіпного пристрою в якості опції можна переміщати вантажі вагою до 3,5 тонн. Дозволена повна маса становить до 5,5 тонн4).

MAN TGE оснащений широкої розсувний бічними дверима, через яку дуже зручно виконувати вантажно-розвантажувальні роботи. Ширина розкриття двері становить 1311 мм, при цьому двері можна використовувати по всій ширині кузова.

Зручне розташування стелажів Високі вантажі. Низький рівень підлоги в 570 мм істотно спрощує процеси навантаження і вивантаження. Доступна в якості опції стійка сходинка дозволяє з легкістю підніматися в кузов через широкі орні задні двері.

Спокійне подорож без зайвих витрат. Оптимально розміщені накладки з отворами для кріплень, а також поздовжні і поперечні напрямні для фіксації вантажів в кузові допомагають їм залишатися на своєму місці. Можлива комплектація універсальним днищем для установки стелажів з практичною прямий перегородкою (також поставляється з кріпильними шинами).

Очі на потилиці: камера заднього ходу ідеально доповнює систему допомоги при русі заднім ходом. Вона передає деталізовані зображення на монітор в кабіні. Це допоможе вам впевнено маневрувати, паркуватися і рухатися заднім ходом.

Говори «світло» – читай «світлодіод». Яскраве освітлення кузова в стандартній комплектації дає можливість побачити його вміст в деталях. Ви нічого не випустите з уваги і знайдете все, що потрібно.