Кабіна з одним рядом сидінь MAN TGE

Кабіна з одним рядом сидінь MAN TGE

decor decor
Якби Рим побудували за один день

Ходова частина TGE з кабіною з одним рядом сидінь надає безмежні можливості для вашої повсякденної роботи - незалежно від того, в якому місці вона проходить. Будь TGE можна переобладнати відповідно до ваших потреб і під будь-яку роботу.

 • Численні варіанти кузовів
 • Максимальна довжина рами до 5570 мм
 • Максимальна вантажопідйомність 1,8 т
Шасі MAN TGE

Переваги

 1. 01

  Найкраще оснащення

  Максимальна довжина рами становить 5570 мм, а вантажопідйомність ходової частини - до 1,8 т, що дозволяє виконувати дооснащення кабіни найкращим чином.

 2. 02

  Універсальність застосування

  Коробки відбору потужності зі  боку двигуна для переднього і повного приводу забезпечують універсальність застосування вашого автомобіля MAN. Для заднього приводу передбачена додаткова коробка відбору потужності зі боку КПП ще більшої потужності, що дозволяє відповідати майже всім запитам клієнтів.

 3. 03

  Приналежності для будь-яких завдань

  Завдяки доступним з   заводу різноманітним приладдя, таким як планувальники і дуги, ящик для зберігання, тримачі для драбини або проблискові маячки ви зможете оснастити кабіну по   свій смак.

Характеристики:

Завжди готова до роботи: кабіна з одним рядом сидінь MAN TGE відрізняється можливістю дооснащення за рахунок багатьох додаткових функцій і пропонує вам різні інтелектуальні рішення для полегшення робочого дня.

Экономичность — це центральний фактор, що визначає всю роботу. Верхній обтічник на   кабіні TGE допоможе вам в   це. Він забезпечує ефективну аеродинаміку і   допомагає скоротити споживання палива. Верхній обтічник оптимально підходить до оснащення кофром і навісів на   заводі. Таким чином, ви зможете значно скоротити експлуатаційні витрати, і   ваші інвестиції в   кабіну водія окупляться за   дуже короткий час.

Все під контролем: зовнішнє дзеркало кабіни з одним рядом сидінь TGE оснащено світлодіодними миготливими покажчиками повороту і відрізняється широким оглядом. Опціонально вони оснащуються електроприводом і обігрівом, тому ви зможете тримати все під контролем, незважаючи на погодні умови – не забруднивши руки. Дзеркала доступні для кузова шириною до 2400 мм.

Для відкидання! Підготовка завдяки підключення до електромережі самоскида дозволяє легко його встановлювати. З   допомогою перемикача на   приладовій панелі ви можете легко і   зручно керувати цією функцією вашої кабіни TGE з   робочого місця водія.